קוסטה קרוז

מרכז הזמנות טלפוני

יועצי השייט שלנו עומדים לרשותך במרכז הזמנות ארצי ברמת השרון וחיפה. אנו נשמח לעזור לך להשלים את הזמנתך ו/או לענות על כל שאלה או בקשה.

1700-504-508
support@cruiseit.co.il

צור קשר

אישור הרשמה לרשימת דיוור

מדוע קרוזיט?

חברת Costa Cruises הינה קבוצת התיירות האיטלקית הגדולה ביותר וחברת השייט מספר 1 באירופה, אשר מתגאה ב- 60 שנות היסטוריה. הצי שלה כולל 14 אוניות בשירות ועוד 2 בתהליך בניה, כל אחת עם מאפיינים וסגנון ייחודיים לה. עד 2012 צי חברת Costa יכלול 16 אוניות עם יכולת הובלה של כ- 45,000 נוסעים. כל האוניות נושאות את דגל איטליה ומפליגות ל- 250 יעדים באגן הים התיכון, צפון אירופה, הים הבלטי, הקאריביים, דרום אמריקה, האמירויות הערביות, המזרח הרחוק, הים ההודי והים האדום מידי שנה.
מה שהחל כצי של אוניות מסע שהובילו בדים ושמן זית בין סרדיניה לגנואה ב- 1854, הפך היום לחברת השייט הגדולה והמודרנית ביותר באירופה. חברת Costa Cruises הינה חברה איטלקית עם צי אוניות מודרני, מסלולים מסביב לעולם ואישיות איטלקית ברורה. החברה נרכשה ע"י תאגיד Carnival ב- 2000, כאשר Costa Cruises הינה כיום אחת מ- 11 מותגים הפועלים תחת תאגיד Carnival Corporation & PLC.
כיום קבוצת Costa Cruises הינה אחת מחברות העיקריות הפועלות בקבוצת Carnival, עם שליטה מנהלית על פעילויות הקבוצה באירופה. החברה אחראית על הפעלתה של Costa Cruises באיטליה, AIDA Cruises בגרמניה ו- Ibero Cruises בספרד.


שייט הינה החופשה הטובה ביותר וחברת Costa מציעה שייט שיתאים לכל טעם ולכל תקציב. מחיר השייט שלכם כולל ארוחות, חדר מגורים, פעילויות על האונייה, בידור והעברות מנמל אחד למשנהו. משפחות, חברים, זוגות, בודדים ולזוגות בירח דבש יפליגו לחופשה של חלומותיהם, וימנעו מההמולה והמטרד של תכנון חופשה. אתם תמצאו שאונייה של חברת Costa Cruises הינה אתר נופש שט המציע את כל הנוחות, והנוחיות והשירותים שתוכלו לדמיין.

כל אוניות החברה נושאות דגל איטליה ומפליגות מידי שנה ל- 250 יעדים באגן הים התיכון, צפון אירופה, הקאריביים, דרום אמריקה, האמירויות הערביות, המזרח הרחוק, הים ההודי והים האדום.


שייט הינה החופשה הטובה ביותר וחברת Costa מציעה שייט שיתאים לכל טעם ולכל תקציב. הפלגות על כל אחת מאוניות Costa יתאימו למשפחות, זוגות, בודדים, לאלו הנוסעים לירח דבש בה יפליגו לחופשה של חלומותיהם. גם אם זו חופשת השייט הראשונה שלכם, תוכלו למצוא את כל שתחפצו על אוניות חברת Costa. על האונייה תמצאו תפריטים, פעילויות ומגוון בילויים שיתאימו לכל אחד מבני המשפחה, החל מהילדים ועד הסבים.

חיפוש קרוזים: