קיונרד קרוז

מרכז הזמנות טלפוני

יועצי השייט שלנו עומדים לרשותך במרכז הזמנות ארצי ברמת השרון וחיפה. אנו נשמח לעזור לך להשלים את הזמנתך ו/או לענות על כל שאלה או בקשה.

1700-504-508
support@cruiseit.co.il

צור קשר

אישור הרשמה לרשימת דיוור

מדוע קרוזיט?


חברת Cunard Line הינה חברת ספנות בבעלות בריטית-אמריקאית הממוקמת בבית Carnival בסאות`המפטון. היא מפעילת אוניות נוסעים מובילה בצפון האוקינוס האטלנטי מזה יותר מ- 100 שנה.
בשנת 1998 נרכשה חברת Cunard על ידי תאגיד Carnival Corporation, ו- 5 שנים לאחר מכן האונייה Queen Elizabeth 2 הוחלפה על ידי האונייה Queen Mary 2 להפלגות טרנסאטלנטיות. החברה גם מפעילה את האונייה Queen Victoria והאונייה Queen Elizabeth.
חברת Cunard Line הינה אחת מהמותגים המובילים והמוכרים בעולם להפלגות עם מורשת בריטית קלאסית ומהווה חלק מתאגיד Carnival & PLC.
בשנת 1839, סמואל קונארד הקנדי קיבל את חוזה הדואר הבריטי הטרנסאטלנטי הראשון של אוניית קיטור, ובמהלך השנה הקרובה עיצב את חברת British and North American Royal Mail Steam-Packet שתפעיל את ארבעת אוניות הקיטור במסלול ליברפול – הליפקס – בוסטון. במהלך 30 השנים הבאות קונארד החזיק בסרט הכחול עבור הפלגת האוקינוס האטלנטי המהירה ביותר. במהלך השנים הבאות חברת Cunard עברה משברים כלכלים והצליחה לעבור תקופות קשות ולשרוד מלחמות עולם.
ב- 1934 על פי המלצת הממשל הבריטי הוצעו לחברה הלוואות לצורך סיום בניית האונייה Queen Mary ולבניית אוניית נוסעים נוספת, ה- Queen Elizabeth, בהתניה שהחברה תתמזג עם חברת White Star Line. קונארד החזיק ב- 2/3 ממניות החברה, ובשנת 1947 רכש את מניות החברה White Star Line. וב- 1950 שינה את שם החברה בחזרה ל- Cunard Line.
בשנת 1968 מטרת החברה שונתה והיא שמה דגש רק על הפלגות נופש והפלגות טרנסאטלנטיות בקיץ לנוסעים.
התוספת האחרונה לאוניות החברה הינה של ה- Queen Elizabeth שנחנכה על ידי הוד רוממותה המלכה בטקס מרהיב באוקטובר 2010. אחותה האונייה Queen Victoria, הושקה בדצמבר 2007, ונחנכה על ידי הוד רוממותה הדוכסית מקורנוול.


בגאווה חברת Cunard ממשיכה את המסורת של הפלגות שייט יוקרתיות שהחלה כבר ב- 1840. Cunard מחזיקה כיום את צי האוניות הצעיר ביותר בעולם עם 3 אוניות מרהיבות, ה- Cunard Queens.
שירות White Star שלהם יקדם את פניכם עם עלייתכם לאונייה עם הביטחון הידידותי אשר ימלא את כל משאלותיכם בשמחה. וכפי שהמנהג מחייב, המגורים הנוחים והמסוגננים יצוותו יחדיו עם שולחן השמור עבורכם בחדר האוכל המעודן הצופה אל הים. וכמובן יש את המנהג של תה אחר הצהרים שיוגש על ידי מלצרים עטויי כפפות לבנות. עם רדת ערב הבידור באונייה יכלול אפשרויות בילוי בקזינו, הופעות מרתקות, קונצרטים איכותיים ורסיטלים, בעוד שהטרקלינים והברים האינטימיים יעודדו אתכם להעביר את הזמן בנעימים עם חברים להפלגה.
חברת Cunard ידועה בהפלגות היוקרתיות שהיא מציעה ובמסלוליה המרתקים. ב- 1840 סמואל קונארד היה הראשון להציע הפלגות טרנסאטלנטיות לנוסעים, ועד היום החברה הינה היחידה שמציעה מסלולים טרנסאטלנטיים קבועים בין סאות`המפטון לניו-יורק. לא רק זאת, שהאונייה Laconia היתה הראשונה שיצאה להפלגה מסביב לעולם בשנת 1922.

דמיינו לרגע, הפלגה לאורך חוף שטוף שמש באגן הים התיכון באחת מאוניות השייט היוקרתיות והמפורסמות בעולם – כפי שהמלוכה והמפורסמים עשו לפני יותר ממאה שנה. ישנם הפלגות בין האיים הקאריביים, ומסלולים היוצאים לים הבלטי או לפיורדים בנורבגיה והים התיכון. אולי תרצו לקחת חלק בהרפתקה של שייט מסביב לעולם – שחברת Cunard היתה החלוצה בו. כמו כן ישנן הפלגות טרנסאטלנטיות בין סאות`המפטון לניו יורק על אוניית הדגל של החברה ה- Queen Mary 2.


חברת Cunard חולקת את המחויבות לאיכות וערכים עם חברי תאגיד Carnival המציע הפלגות שיקסמו למגוון רחב של סגנונות חיים ותקציבים, תוך שהם מפליגים ליעדים המרתקים ביותר בעולם. יחד עם זאת לחברת Cunard יש משהו לכל אחד. בין היתר ישנם תוכניות מרתקות לילדים ולנוער בין הגילאים 2 עד 17 שנה. תוכלו למצוא משהו לכל אחד ולכל גיל.

חיפוש קרוזים: