חברת P&O

מרכז הזמנות טלפוני

יועצי השייט שלנו עומדים לרשותך במרכז הזמנות ארצי ברמת השרון וחיפה. אנו נשמח לעזור לך להשלים את הזמנתך ו/או לענות על כל שאלה או בקשה.

1700-504-508
support@cruiseit.co.il

צור קשר

אישור הרשמה לרשימת דיוור

מדוע קרוזיט?


תחילת דרכה של חברת P&O Cruises החלה כבר בשנת 1837, כאשר חברת Peninsular & Oriental Steam Navigation Company החלה בשירותי דואר והסעת נוסעים מאנגליה לספרד ופורטוגל עם קבלת חוזה מממשלת אנגליה. השירות התרחב בהתמדה ובשנת 1860 כלל גם את הודו, סין, יפן ואוסטרליה. בעוד שהמטרה העיקרית של החברה היתה להוביל דואר ונוסעים, היא שלחה מידי פעם גם אוניות להפלגות נופש כבר במהלך שנות ה- 40.
כיום חברת P&O Cruises מפעילה 7 אוניות נוסעים, כאשר האוניה החדשה, ה- MS Adonia, הושקה במאי 2011.

בשנת 1844 חברת P&O הציגה את המושג שירות לנוסע כאשר היא פרסמה הפלגות נופש ליעדים כגיברלטר, מלטה, אתונה היוצאות מסאות`המפטון. באותם הזמנים הפלגות מסוג זה היו הראשונות מסוגם.
ארוע מרכזי בהיסטורית החברה ארע בדצמבר 1918 כאשר P&O רכשה 51% ממניות חברת Orient Steam Navigation Company, אשר עד אז פעלה בשיתוף עם P&O בחוזה הדואר האוסטרלי.
במהלך 1961, P&O רכשה את יתרת מניות חברת Orient Lines ושינתה את שם פעילות הפלגות הנוסעים ל- P&O Orient Lines.
בשנת 2000 עסקי ההפלגות הופרדו מ- P&O והחלו לפעול עצמאית כ- P&O Princess Cruises, וב- 2003 אוחדה P&O Princess Cruises עם תאגיד Carnival.


חברת P&O Cruises מציעה מבחר אפשרויות אכילה, בידור מרהיב, מתקני ספורט, מועדונים לילדים, חדרים עם מקלחות, חדר כושר, ודייל אישי והכל כלול במחיר.
אתם תוכלו לבחור באחת מ- 7 האוניות, כאשר כל אחת מציעה חוויות נופש שונות. ישנם מסלולים החל מ- 2 לילות ועד יותר מ- 100 בהם תוכלו לטייל ב- 4 קצוות תבל. כאשר הכל כלול במחיר, עם חדרים הכוללים מקלחת, מסעדות וחדרי אוכל, בידור במהלך היום והלילה, חופשת שייט כזו הינה בעלת ערך עצום
אוניות P&O מציעות מגוון רחב של מסלולים אשר מגיעים ל- 76 מדינות ב- 210 יעדים מסביב לעולם. היעדים אליהם הם מגיעים: אפריקה, אסיה והמזרח, אוסטרליה, הים הבלטי, האיים הקנריים, קאריביים, מרכז ודרום אמריקה, הפלגות קצרות וסובב בריטניה, הים התיכון, הפיורדים ואיסלנד, הים ההודי, תעלת פנמה, דרום הפסיפיק, המזרח התיכון וארה"ב וקנדה.

חיפוש קרוזים: