דיסני קרוז ליין

מרכז הזמנות טלפוני

יועצי השייט שלנו עומדים לרשותך במרכז הזמנות ארצי ברמת השרון וחיפה. אנו נשמח לעזור לך להשלים את הזמנתך ו/או לענות על כל שאלה או בקשה.

1700-504-508
infocruise@cruiseit.co.il

צור קשר

אישור הרשמה לרשימת דיוור

מדוע קרוזיט?

Disney Cruise Line היא חברת שייט אמריקאית המופעלת על ידי Disney Parks and Resorts, מחלקה של חברת Walt Disney.
חברת Disney Cruise Line נוסדה ב- 1995 כאשר החברה הזמינה בנייה של 2 אוניות נוסעים מ-Fincantieri באיטליה, לאחר סיום ההסדר עם חברת Premier Cruise Line. בשנות ה- 80 חברת Disney חתמה חוזה עם Premier Cruise Line לחבילות שייט שיציאתם מפורט קנברל. האוניות שווקו כמציעות חופשות משפחתיות המאופיינות עם דמויות Disney.
למרות שהחברה הפעילה צי של שני אוניות קרוב לעשור, Disney החליטה להזמין מ- Meyer Werft גרמניה לבנות 2 אוניות חדשות נוספות. Disney Dream (הושקה בינואר 2011) ו- Disney Fantasy (תושק במרץ 2012) הינם גדולות יותר מהאוניות Disney Magic ו- Disney Wonder – גבוהות ב- 2 סיפונים ושוקלות 128,000 טון כל אחת. חברת Disney Cruise Line מפעילה כיום 3 אוניות (אחת נוספת תושק ב- 2012). כל אחת מהאוניות המרהיבות הללו מאופיינת במסעדות, מועדוני לילה, חנויות ומתקני בילוי אשר הופכים את חופשת השייט שלכם לחוויה בלתי נשכחת.


בחופשת השייט על אחת מאוניות Disney יש משהו לכל אחד:
• פעילויות: הצטרפו לפעילויות מהנות במתקנים שבאונייה שיועדו לענג ולרתק כל אחד מבני המשפחה.
• ארוחות: Savor Disney הינה חוויה יחידה במינה, האורחים "סובבים" דרך 3 חדרי אוכל שונים עם שירות אישי מצוות שישרת אתכם בכל ארוחה.
• בידור: בידור בסיגנון ואיכות של ברודווי, מחזות מוזיקליות של Disney אשר טרם נראו במקום אחר, וכן רגעים מיוחדים עם דמויות Disney וסרטי Disney שתראו לראשונה.
• מסיבות סיפון: המשפחה מתאגדת יחדיו למסיבות נושא על סיפון האונייה הכוללים זיקוקים מרהיבים על הים.
• Castaway Cay: מרבית ההפלגות כוללים עצירה באי הפרטי של Disney השמור באופן בלעדי לנוסעי האונייה.
• יעדים מרתקים: הפלגות ליעדים מרתקים חדשים ב- 2011 הכוללים בין היתר את הריביירה המקסיקנית ואלסקה וחופי האוקיינוס השקט.
מאפיין בולט שאינו קיים באוניות החברה: קזינו וסיפריה.


חברת Disney Cruise Line בחרה את היעדים המרהיבים ביותר, באזורים המרתקים ביותר בעולם עבור הפלגות שאתם לא תשכחו במהרה. תוכלו ליהנות משירות ומומחיות של אנשי הצוות המסורים בעוד אתם מפליגים ברחבי העולם ומסיירים בנמלים בינלאומיים בקאריביים, בהמאס, אלסקה וחופי האוקיינוס השקט, תעלת פנמה, ריביירה מקסיקנית ואירופה.


בחופשות השייט של Disney ישנו משהו לכל אחד ואחד: זמן רגיעה "לעצמי" למבוגרים, בלוי מלא דימיון לילדים וזמן איכות משפחתי לכולם. כל הפלגה כוללת תשומת לב לפרטים והכנסת אורחים בעלת שם עולמי ש-Disney ידועה בו.

חיפוש קרוזים:

דיסני קרוז ליין

מפליגים...