מערב הים התיכון

צור קשר

שלח אלינו הודעה

חיפוש קרוזים:

מערב הים התיכון

מידע שימושי על הפלגות למערב הים התיכון

היסטוריה, ארכיטקטורה יוצאת דופן, אוצרות ארכיאולוגיים, אומנות במיטבה, נופים מרהיבים, אוכל אותנטי, תרבות מעוררת קנאה – יש בה הכל! קרוז יאפשר לכם לטעום מיעדי החובה ולא לפספס את האתרים החשובים ביותר. זו בדיוק ההזדמנות ליהנות מאופנה איטלקית, אוכל ספרדי ולטעום טעימה מהחיים הטובים בפרובאנס והריביירה הצרפתית. תוכלו גם להרחיק עד קרואטיה ולחוות מקומות חדשים. קרוזים מעשירים ומעניינים יהפכו את החוויה למדהימה.
היחוד של הקרוזים במערב הים התיכון הוא השילוב בין מערב אירופה לבין מדינות הים התיכון כמו: יוון, טורקיה וגם קרואטיה. תוכלו להתחיל בונציה, ליהנות מביקור בדוברובניק המרשימה ולהרחיק עד אחד מאיי יוון המספקים חופשה מושלמת לצד הפינוקים על האוניה.
קרוז בים התיכון, למי זה מתאים ולמה?
יעד קרוב - למפליגים בפעם הראשונה שרוצים לטעום מה זה שייט ולא רוצים לשלם על טיסה ליעד רחוק - הפלגות יוצאות מברצלונה, רומא, וונציה ועוד.
פינוק - לאנשים שביקרו פעמים רבות באירופה אבל רוצים טעימה קצת שונה, בנוחות ופינוק.
פשטות - למטיילים שרוצים להכיר את הריביירה הצרפתית והאיטלקית אבל לא רוצים להסתב
ך עם מפות, השכרת רכב, רכבות ועוד.
חיסכון כספי - יש לקחת בחשבון שהפלגה באירופה יחסית חסכונית בהשוואה לחופשה יבשתית מאחר ובמרבית חברות השייט התשלום הינו בדולר אמריקאי

חשוב לזכור - ישנם מספר חברות שייט המפליגות ביעד זה וחשוב להכיר את ההבדלים בין כל חברה וכל אנייה. חופשת שייט באירופה יכולה להתאים לכל אחד ואחת בכל גיל.
מתי להפליג?
שייט באירופה מומלץ בחודשי הקיץ, החל מחודש מאי ועד אוקטובר. מזג האוויר משתנה כמובן בין היעדים הרבים.
מה אסור להחמיץ?
השתדלו לבחור מסלול שיכלול לפחות עיר אחת גדולה ומעניינת. המבחר עצום: ברצלונה, מדריד, רומא, פירנצה, ונציה.
המדינות השוכנות לצידו של אגן הים התיכון מעניקות לכם את האפשרות לבחור בין קרוז יוקרתי לשיט נהרות, להפלגה יחודית על אוניות קטנות יותר. אנחנו נעזור לכם לבחור את השייט המתאים לכם ביותר. 
 

יעדי הפלגות נופש ברחבי העולם

מפליגים...