מרכז הזמנות טלפוני

יועצי השייט שלנו עומדים לרשותך במרכז הזמנות ארצי ברמת השרון וחיפה. אנו נשמח לעזור לך להשלים את הזמנתך ו/או לענות על כל שאלה או בקשה.

1700-504-508
infocruise@cruiseit.co.il

צור קשר

אישור הרשמה לרשימת דיוור

מדוע קרוזיט?

about-us-image-1

מי אנחנו?

קרוזיט הינה חברת תיירות המתמחה בחופשות שייט ברחבי העולם. החברה הוקמה מתוך אהבה לתחום הפלגות נופש. יועצי השייט בקרוזיט הינם בעלי ניסיון אישי וידע על מגוון אניות קרוזים ברחבי העולם.
קרוזיט הינה חברת תיירות אינטרנטית המפעילה גם מרכזי הזמנות עם קבלת קהל ברמת השרון ובחיפה. לחברה הסכמים עם כל חברות השייט בעולם – רויאל קאריביאן, נורוויג'ן קרוז ליין, MSC, סלבריטי קרוזס, קרניבל קרוז ליין, קוסטה, הולנד אמריקה, סילברסי, קריסטל קרוז ועוד ועוד. 

about-us-image-2

מה אנחנו עושים?...קרוזיט הינה One stop shop בתחום הקרוזים בעולם

החלטתם שאתם רוצים לצאת לחופשת שייט - יועצי השייט שלנו ירכיבו לכם חבילה שתכלול בין השאר: טיסות, בתי מלון, העברות, סיורי חוף, ביטוחים וכמובן את ההפלגה. קרוזיט הינה חברת תיירות אינטרנטית המפעילה גם מרכזי הזמנות עם קבלת קהל ברמת השרון ובחיפה. לחברה הסכמים עם כל חברות השייט בעולם – רויאל קאריביאן, נורוויג'ן קרוז ליין, MSC, סלבריטי קרוזס, קרניבל קרוז ליין, קוסטה, הולנד אמריקה, סילברסי, קריסטל קרוז ועוד ועוד. 

about-us-image-3

איך קרוזיט עובדת?

קרוזיט מפעילה אתר אינטרנט מתקדם המציע לקהל 2 מוצרים עיקריים. האחד, חבילות שייט הכוללות את כל מרכיבי החופשה – הפלגה, טיסה, מלון וכל מוצר נוסף על פי בקשתכם. המוצר השני הינו "הפלגות בלבד", באתר החברה תמצאו מנוע לחיפוש וביצוע הזמנות אונליין בחברות השייט המובילות בעולם. בסיום תהליך ההזמנה תקבלו מספר הזמנה ופרטי הזמנה ישירות מחברת השייט.

about-us-image-4

מדוע להפליג עם קרוזיט?

יועצי שייט שלנו הינם  המקצועיים ביותר בתחום.  אנו נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר להבטחת חופשת שייט מושלמת. מתוך עשרות חברות שייט ומאות אניות ברחבי העולם, אנו נמליץ לכם על החברה והאנייה המתאימים ביותר עבורכם. נדאג להסביר לכם על ההבדלים בין סוגי החדרים, השוני בין מיקום החדר לאורך האנייה ועוד. כמובן שנשמח לבצע עבורכם את תהליך הרישום באתר חברת השייט ולחסוך לכם זמן וכאב ראש מיותרים. בסוף, ניתן לכם גם מספר טיפים קטנים שיעזרו לכם לחסוך בהוצאות האישיות שלכם באנייה. יועצי השייט שלנו ממתינים לכם.

 

חברות השייט המובילות בעולם

CelebrityCruises
Royal-caribbean
Azamara-Club-Cruises
Norwegian-Cruise-Line
Carnival-Cruises
Oceania-Cruises

 

מפליגים...