אלסקה

צור קשר

שלח אלינו הודעה

חיפוש קרוזים:

אלסקה

מידע שימושי על הפלגות לאלסקה

הכל בגדול! מהשמש הזורחת בחצות! דרך הנופים עוצרי הנשימה, הגליישרים הגדולים בעולם והלוויתנים. חוויה חד פעמית שלא דומה לשום דבר שראיתם עד עכשיו. קרוז לאלסקה מאפשר לכם לחוות את המדינה בצורה מושלמת. תבקרו בכל המקומות האטרקטיביים ביותר ומבלי שתצטרכו לדאוג לכך, לא תפספסו כלום.
מתי להפליג?
החודשים בהם ישנם קרוזים לאלסקה הם החל ממאי ועד תחילת ספטמבר. גם בחודשים אלו הטמפרטורה המירבית היא בדרך כלל 16 מעלות. בניגוד ליעדים רבים אחרים, לא ניתן להפליג לאלסקה בחורף בגלל מזג האוויר הקשה. חלק מהקרוזים יוצאים מסיאטל, וושינגטון (צפון מערב ארה"ב) וחלקם יוצאים מוונקובר, קנדה. שני היעדים האלו קרובים מאוד זה לזה ולכן ההחלטה מהיכן לצאת תלויה רק בכם. כל הקרוזים הם בני שבעה לילות.
טמפרטורות:

מאי – 4 - 12
יוני-  8 - 14
יולי –  11 - 16
אוגוסט –  12 – 16
ספטמבר -  7 – 13
מה לארוז?
בגדים חמים! באלסקה ימי הקיץ דומים לחורף הישראלי ואף קרים יותר. אנחנו החיים במדינה חמה לא מורגלים לקור ולכן רצוי להצטייד במעיל חם, כובע, כפפות ובגדים ארוכים. כמו כן, גם על הקרוזים המפליגים לאלסקה ישנם ערבים רשמיים ולכן רצוי לארוז חליפה ועניבה ושמלת ערב אחת.
לא לפספס!

ג'ונו, בירתה של אלסקה היא עיר קטנטנה, המוקפת בכמה פלאי טבע יחודיים: קרחון מנדנהול העצום בגודלו מפלי מים עצומים. אנחנו ממליצים על סיור במסוק מעל העיר וסביבותיה.
אל תוותרו על סיבוב במזחלות השלג הנישאות על ידי כלבים.
קרחון הובארד - ללא ספק הקרחון הפעיל המרשים בעולם. כל מה שאתם צריכים כדי לראות אותו הוא לעלות לסיפון. הקרוז מספק לכם את מקומות הצפיה הטובים ביותר בפלא הזה. הטמפ' הגבוהה ביותר באיזור זה היא 0 מעלות. אל תשכחו את הכובעים והכפפות בחדר.

 

יעדי הפלגות נופש ברחבי העולם

מפליגים...