קוסטה קרוז

מרכז הזמנות טלפוני

יועצי השייט שלנו עומדים לרשותך במרכז הזמנות ארצי ברמת השרון וחיפה. אנו נשמח לעזור לך להשלים את הזמנתך ו/או לענות על כל שאלה או בקשה.

1700-504-508
infocruise@cruiseit.co.il

צור קשר

אישור הרשמה לרשימת דיוור

מדוע קרוזיט?

 

 

קוסטה הינה חברת שיט איטלקית מובילה, המתגאה ב-65 שנות היסטוריה.

צי החברה מונה 12 אניות מפוארות כאשר החדשות ביותר הן אניות המגה- סמרלדה, פירנצה וטוסקנה,  במשקל של יותר מ-180,000 טון לאנייה. כל אחת מאניות החברה מציגה אופי ייחודי ומציעה שירותים בלעדיים, אך הן מאוחדות על ידי סגנון שאי אפשר לטעות בו: קוסטה סטייל!

אניות החברה מפליגות ל-250 יעדים באגן הים התיכון, צפון אירופה, הים הבלטי, הקריביים, דרום אמריקה, האמירויות הערביות, המזרח הרחוק, הים ההודי והים האדום.

שייט בקוסטה הוא חוויה יומית של הנאה, לב פתוח ושמחת חיים- ממש כמו באיטליה, רק על המים!  החדרים מוארים ואלגנטיים, התפריטים של שפים מוערכים וכוללים מאכלים מקומיים, המסלולים קסומים ויש מגוון רחב של בידור ומופעים לכל אחד מבני המשפחה, החל מהילדים ועד הסבים.

בקוסטה, כמעט בכל ההפלגות ילדים עד גיל 18 מפליגים בחינם. החברה מבוקשת מאוד בקרב הקהל הישראלי בשל האניות היפות, מגוון ההפלגות הרחב באירופה, האווירה התוססת והמחירים המעולים.

אמרת קוסטה- אמרת לה דולצ'ה ויטה!

 

Smeralda

Smeralda

אניית הדגל החדשה של קוסטה תקרא קוסטה סמראלדה, מחווה ל"טוב ביותר באיטליה" ולאחד מהמקומות היפים ביותר בים התיכון. קוסטה סמרלדה תצא למסעות בלב האמיתי של הים התיכון, ותציע חווית נופש ייחודית וחדשנית.


שייט הינה החופשה הטובה ביותר וחברת Costa מציעה שייט שיתאים לכל טעם ולכל תקציב. מחיר השייט שלכם כולל ארוחות, חדר מגורים, פעילויות על האונייה, בידור והעברות מנמל אחד למשנהו. משפחות, חברים, זוגות, בודדים ולזוגות בירח דבש יפליגו לחופשה של חלומותיהם, וימנעו מההמולה והמטרד של תכנון חופשה. אתם תמצאו שאונייה של חברת Costa Cruises הינה אתר נופש שט המציע את כל הנוחות, והנוחיות והשירותים שתוכלו לדמיין.

כל אוניות החברה נושאות דגל איטליה ומפליגות מידי שנה ל- 250 יעדים באגן הים התיכון, צפון אירופה, הקאריביים, דרום אמריקה, האמירויות הערביות, המזרח הרחוק, הים ההודי והים האדום.


שייט הינה החופשה הטובה ביותר וחברת Costa מציעה שייט שיתאים לכל טעם ולכל תקציב. הפלגות על כל אחת מאוניות Costa יתאימו למשפחות, זוגות, בודדים, לאלו הנוסעים לירח דבש בה יפליגו לחופשה של חלומותיהם. גם אם זו חופשת השייט הראשונה שלכם, תוכלו למצוא את כל שתחפצו על אוניות חברת Costa. על האונייה תמצאו תפריטים, פעילויות ומגוון בילויים שיתאימו לכל אחד מבני המשפחה, החל מהילדים ועד הסבים.

חיפוש קרוזים:

קוסטה קרוז

מפליגים...