קרניבל קרוז

מרכז הזמנות טלפוני

יועצי השייט שלנו עומדים לרשותך במרכז הזמנות ארצי ברמת השרון וחיפה. אנו נשמח לעזור לך להשלים את הזמנתך ו/או לענות על כל שאלה או בקשה.

1700-504-508
infocruise@cruiseit.co.il

צור קשר

אישור הרשמה לרשימת דיוור

מדוע קרוזיט?

 

אוניות קרניבל נבנו במטרה אחת: מהרגע הראשון בו רגלכם נוגעת באונייה, תחושו שאתם חוצים לעולם שלם וחדש של הנאה וכיף. ברגע שתהיו באונייה הזמנים הטובים יחלו מאחר וכמעט הכל כלול. אוניות חברת קרניבל מכונות "אוניות הכיף" (Fun Ships), והפעילויות עליהן הינן ללא הפסקה ומלאות במצב רוח מרומם ומהנה לאורך כל היום. תוכלו להנות ממגוון מאכלים במסעדות השונות, כמו גם מחדרים נוחים הכוללים שירות חדרים מסביב לשעון. תוכלו להתהדר בכינוי "ציפור לילה" בזמן שתגלו את הבידור הלילי המדהים, ולאחר מכן תוכלו להתפעל מהדברים המהנים שיש לעשות ביום למחרת. אך זה לא הכל.. ישנם היעדים המרתקים, תוכניות הפעלה לילדים בכל הגילאים, קזינו למהמרים שביניכם... והדובדבן עם השירות הידידותי על הים.

חברת קרניבל קרוז ליינס נוסדה בשנת 1972 וממוקמת במיאמי ארה"ב. קרניבל הינה חברת השייט הגדולה ביותר בעולם.

קרניבל קרוז ליין היא חברת השיט הפופולארית ביותר בעולם הנושאת על סיפונה מיליוני אורחים מדי שנה.  החברה נוסדה בשנת 1972 וב- 2022 תחגוג 50 שנות פעילות. מטה החברה נמצא בפלורידה והלוגו שלה מעוצב בצורת זנב לווייתן בצבעים אדום, לבן וכחול.  צי החברה מונה 24 אניות המפליגות לבהאמה, קריביים, ריביירה מקסיקנית, אלסקה, הוואי, קנדה, ניו אינגלנד, ברמודה, אירופה, אוסטרליה, ניו זילנד ואיי האוקיאנוס השקט. האנייה החדשה ביותר נקראת "מרדי גרא" והיא הושקה בשנת 2021  והאנייה הבאה תיקרא "קרניבל סלבריישן" והיא תושק בשנת 2022. החברה ידועה במחירים האטרקטיביים, בנדיבות לאורח ובמגוון הפעילויות הרחב שהיא מציעה וכך זוכה לשבחים ופרסים בכתבי עת רבים, ביניהן פרס "חברת השיט המעניקה את התמורה הרבה ביותר לכספך".

קרניבל קרוז ליינס מורכבת משותפות של כמה חברות שייט ידועות הכוללות את :
Holland America Line, Cunard Line, Princess Cruises, Seabourn Cruise Line and Costa Cruises. יחדיו חברות אלו שותפות למחויבות לאיכות וערכים. הן מציעות חופשות שייט הפונות לקהל רחב ומגוון ולמגוון רב של יעדים שונים ברחבי העולם.
באוניות קרניבל אורך החיים הינו דומה לזה שתמצאו בלאס ווגאס – נוצץ, זוהר ומהיר.

חברת קרניבל קרוז ליינס מתגאה בעובדה שהינה מביאה כיף, חופשות בלתי נשכחות לאורחיה ע"י מצע מגוון ורחב של קרוזים איכותיים הנותנים תמורה נאותה לכסף.
במהלך השנים האחרונות חברת Carnival Cruise Lines זוכה לשבחים ופרסים בקרב מגזינים רבים. לדוגמא: במהלך השנתיים האחרונות זכו אוניות החברה להיבחר כבחירה הראשונה לשייט במגזין Southern Living בסקר השנתי שלהם. כמו כן נבחרו מספר פעמים במקומות הראשונים בביקורת השייט של AOL ב- 7 קטגוריות שונות כאופציה הראשונה לשייט, ועוד.
לכל מקום בו חברת קרניבל נוסעת, היא תמיד תארוז מספיק כיף והנאה עבור כולם. ובהתחשב בעובדה שהם שטים ל- 60 יעדים ברחבי העולם, אז זה למעשה מצב של מנצח – מנצח לכולם.
יעדי השייט שלהם הינם: אלסקה, קאריביים, אירופה, הוואי, מקסיקו, בהמאס, ברמודה, תעלת פנמה וקנדה.

תביאו את הילדים, את בת הזוג, אפילו תוכלו להביא את כל החבורה. אוניות קרניבל הינם הנאה עבור כולם. חברת קרניבל מציעה את הפלגותיה לאדם הממוצע. אוניות קרניבל מציעות הפלגות שייט שמותאמות לכל כיס כאשר ההפלגות מותאמות לכל טווח הגילאים. ממוצע הגילאים להפלגה הינו 45+.
הפלגות שייט באוניות חברת קרניבל הינם בחירה טובה לאלו המפליגים בפעם הראשונה בחייהם, זוגות, בודדים ומשפחות המחפשים אחר חווית שייט יוצאת דופן מלווה בבידור זוהר ומרהיב, אוכל משובח ועוד.

חיפוש קרוזים:

קרניבל קרוז

מפליגים...