האוקיינוס הפסיפי

צור קשר

שלח אלינו הודעה

חיפוש קרוזים:

האוקיינוס הפסיפי

הפלגות באוקיינוס הפסיפי

הפלגות באוקיינוס הפסיפי:
כאשר אנחנו מתארים את גן העדן האולטימטיבי, היעד המושלם לירח דבש, חופים מהממים, השקיעות היפות ביותר
והאנשים הנחמדים ביותר - אנחנו מדברים על דרום האוקיינוס הפסיפי. איים קסומים כגון: בורה בורה, פ'יג'י, טהיטי וסמואה. קיימים עוד איים רחוקים יותרעם תרבות, היסטוריה, שפה ונופים גיאולוגיים מיוחדים. בהפלגות באוקיינוס הפסיפי תוכלו ליהנות מהחופים המושלמים והשקטים ביותר וגם למצוא מגוון רחב של ספורט ימי. האזור המיוחד מורכב מ-7500 איים, רק 500 מהם מיושבים והם פזורים במרחבי האוקיינוס הפסיפי הבלתי נגמר.

3 אזורי הפלגה לבחירתכם בהפלגות בדרום האוקיינוס הפסיפי :
1. מלנזיה – כוללת אם קבוצת המדינות האיים ההרריים של מערב הפסיפי. ביניהם ניתן למצוא את : האי שלמה, קלדוניה החדשה, גינאה החדשה, נואטו ופיג'י.
2. פולינזיה – משולש בלב האוקיינוס שנוצר על ידי הוואי, ניו זילנד ואיי הפסחא. משולש זה מייצג חמישית משטח כדור הארץ. בתוך פולינזיה ניתן למצוא את: סמואה האמריקאית, טונגה, איי קוק, סמואה ופולינזיה הצרפתית. פולינזיה הצרפתית מורכבת מחמישה הארכיפלג – איי   "החברה" Society Islands הפופולריים, טהיטי, מוראה, בורה בורה והווינה. בנוסף לאוסטרל, טאומטוו, גמביאר ואיי המרקיז.
3. מיקרונזיה: מצפון לקו המשווה, מורכבת משמונה מדינות לאום הכוללות את: יאפ, צ'וק, פלאו ואיי מרשל.

קיים דימיון רב בין קבוצות איים ומדינות אלה. למרות זה ולמרות 6 מיליון בני האדם החיים באיים אלה.. השוני הינו רב ומורכב מהיסטוריה מיוחדת, תרבות, שפה והנופים

להפליג באוקיינוס הפסיפי:
המים השלווים, המעבר בין השוניות והמרחק הקצר בין האיים בשילוב עם שירות מפנק באניות הופך את האופציה של הפלגה באזור זה לחופשה מועדפת ליותר ויותר אנשים. זוהי אופציה מרגיעה להפליא והזדמנות לבקר במספר איים. האניות הינן קטנות יותר מאשר האניות המפליגות בקאריביים ובאירופה. ועקב זה אתם לא תתקלו בעומס של אנשים בנמלי העגינה. מרבית האנשים בוחרים להאריך את שהותם במקום לאחר ההפלגה ובכך לשלב בין 2 העולמות, הים והיבשה.

חופשה יבשתית בדרום האוקיינוס הינה יקרה, מחירי המלונות גבוהים  וכך גם האוכל. מלונות ברמה גבוהה בבורה בורה יכולים בקלות להגיע לעלות של בין 700$-900$ לאדם ללילה. בנוסף, במלונות היוקרה עלות האוכל יכולה לגרום למסעדת פאר בניו יורק להרגיש כמו מבצע זול. כך שאם ניקח בחשבון את עלות המלון, ההעברות, אוכל והוצאות אישיות נוספות, נוכל בקלות להגיע לחופשה יבשתית שעולה כפליים מהפלגה מפנקת. כמובן, שגם כאן הפלגה מאפשרת לכם לראות מספר איים בנוחות מירבית.


מזג האוויר בדרום האוקיינוס הפסיפי:
בדרום האוקיינו תמצאו מזג האוויר טרופי. מזג האוויר הטוב ביותר באזור זה הינו בין חודש מאי לאוקטובר. בתקופה זו כמות הגשמים הינה הנמוכה ביותר. במהלך התקופה ה"רטובה" בין אפריל לנובמבר, הטמפרטורות והלחות עולים. מצפון לקו המשווה, במיקרונזיה, העונות הפוכות.


 

יעדי הפלגות נופש ברחבי העולם

מפליגים...