דרום הקאריביים

צור קשר

שלח אלינו הודעה

חיפוש קרוזים:

דרום הקאריביים

קרוזים בדרום הקריביים

קרוזים לדרום הקריביים:
אזור דרום הקריביים נחשב בעיני רבים לאזור היפה ביותר בקריביים וכנראה שבצדק. אזור זה נחשב גם לפחות מוכר מבין 3 האזורים: מערב, מזרח ודרום. אזור הדרום נחשב לקצת יותר אקזוטי לעומת האזורים האחרים. ההשפעה הקולינאלית של בריטניה, צרפת והולנד מורגשת באיים אלה בצורה מאוד חזקה.

מה מייחד את איי דרום הקריביים:
הרבה מאוד טבע מכל הסוגים. המעניין הוא שכל אי מביא משהו אחר. למשל, המאפיין הבולט ביותר באיים כמו ארובה ואנטיגואה הם החופים המדהימים. איים כדוגמת מרטיניק, סנט לוסיה וגואדלופו מציעים מגוון נופים, החל מיערות גשם ועד הרי געש. מעבר לנופים המדהימים, ניתן למצוא בכמעט כל אי את המורשת האורבנית הצרפתית ושל מערב הודו.
האי ההולנדי קארקאו הינו יעד מושלם לצלילות עמוקות ושנורקל. באי סנט בארט'ס תוכלו ליהנות מאווירה "ים תיכונית" הבאה לידי ביטוי במגוון בתי הקפה, מסעדות גורמה, חנויות בוטיק הפזורים לאורך הרחוב.
האיים דומיניקה וגרנדה הינם הפחות מפותחים. גרנדה נחשב ליהלום האמיתי של דרום הקאריביים. האי סבל מנזק עצום בעקבות סופת ההוריקן "איאן" שפגעה בו בשנת 2004.

יתרונות בקרוז בדרום הקריביים:
מאחר ולא מדובר ביעד הנמכר ביותר בקריביים, במרבית המקרים מסלולי הפלגה בני 7 לילות יהיו זולים יותר לעומת קרוז במזרח או במערב הקריביים. בנוסף,
עומדת לפניכם האופציה לצאת לקרוז גם מפורטו ריקו. היתרון ביציאה מנמל זה הוא המרחק הקצר יותר ליעדי העגינה השונים. מאחר ופורטו ריקו נמצאת בלב האיים הקאריביים, אתם נהנים מהפלגה עם מספר שיא של עגינות והאופציה הפשוטה יותר לשלב חופשה יבשתית בקריביים בשילוב עם הפלגה. 

יעדי הפלגות נופש ברחבי העולם

מפליגים...